Firmamız, 1986 yılında Erzurum’da hafriyat ve nakliyat hizmeti olarak faaliyete geçmiştir. 1996 yılından sonra çalışma alanını genişleterek Kum Ocağı işletmeciliğine başlamıştır. 2005 yılında ise bölgemizde yer alan beton tesisini de himayemiz altına almış, bölgede güven ve kaliteyi aşılayan bir firma haline geldik.

Üçel Hazır Beton

Hakkımızda

Firmamız, 1986 yılında Erzurum’da hafriyat ve nakliyat hizmeti olarak faaliyete geçmiştir. 1996 yılından sonra çalışma alanını genişleterek Kum Ocağı işletmeciliğine başlamıştır. 2005 yılında ise bölgemizde yer alan beton tesisini de himayemiz altına almış, bölgede güven ve kaliteyi aşılayan bir firma haline geldik. Gün geçtikçe büyümeye devam eden firmamız, 2009 yılında Kalker Ocağı işletme ruhsatını da alarak çalışma sahasını bir ileri seviyeye taşıdı. Bu sayede çeşitli asfalt malzemeleri olan A tipi, B tipi, C tipi çakıl, PMT ve taş tozu üretimine de büyük bir adım attık.
Hakkımızda 1 – u454
Hakkımızda 2 – u461
1986 Yılından Bu Yana

İlk Günkü Heyecanımızla

Hazır beton santrali, kilitli parke taşı, kum-çakıl-mıcır çeşitleri, asfalt malzemeleri satışı, kum ocağı ve hafriyat hizmeti ve inşaat demiri gibi çeşitli hizmetlerimiz mevcuttur. Bunun yanında çimento, alçı, kireç ve tüm yapı malzemelerini bünyesinde barındıran firmamız, vinç işletmeciliğinde de devamlılığını sürdürmektedir. 2011 yılında başlayan kilitli parke taşı, yağmur oluğu ve bordür taşları üretimi ile de firmamız bir beton marketi olarak belirlediği hedeflerine adım adım yaklaşmaktadır. 36. yılını geride bırakan firmamız, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemiştir. Her projesine ilk günkü heyecanla başlayan firmamız; doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları ile inşaat sektöründe örnek bir firmadır.
01 Hakkımızda 3 – u500

Güvenilir Adres

02 Hakkımızda 4 – u453

Kaliteli Hizmet

03 Üçel Beton - Beton Gibi Beton

Önce İş Güvenliği

04 Hakkımızda 5 – 46kamyon

Hızlı ve Kaliteli